Aerogate Homes

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 17 kép 1/20
130 000 000 Ft130 M Ft 896 552 Ft/m2
4 szoba
145 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Telekméret: 1692 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769714
Kiss Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Albertirsán eladó 2014-ben épült négy hálószobás két fürdőszobás hatalmas telekkel rendelkező családi ház.Az otthon egy 1692 nm-es összközműves telekre épült 2014-ben 145 nm-es, 38-as Phorotem téglából külső 10 cm-es szigeteléssel épült. Az épület fa födémes járható pakolható. A padláson 15 cm-es szigetélés került. A tetőn betoncserép. A belső elrendezése előszoba, konyha-étkező, kamra, közlekedő, wc-mosdó, Fürdő kádas zuhanyzós, négy külön nyíló szoba, nappali, zuhanyzó-wc, háztartási helyiség, fedett terasz. A fűtést gázcirkó biztosítja a szobákban radiátorok a többi helyiségekben padlón keresztül történik a hőleadás. A melegvizet szintén a gázcirkó biztosítja. De van egy gáz bojler is amit a gázcirkó felfűt így azonnal folyik a melegvíz a csapból ahogy megnyitjuk azt. A családi ház déli tájolású napfényes tágas terekkel rendelkezik. A nyílászárók fehér színű műanyagok három rétegű üvegezéssel készültek. Az összes nyílászárón kivéve a bejárati ajtót elektromos redőny található szúnyoghálóval. Az udvar két részre bontott. A telek széles, első része térkövezet. A kert másik felében több gyümölcsfa és játszótér található. Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján akár hétvégén is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
897 e Ft
697 e Ft -29%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
130 M Ft m Ft
80.2 m Ft -62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

13.5 M Ft
1 szoba
40 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

72.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

51.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

54 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.5 M Ft
6 szoba
118 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi
Eladó családi ház