Astora Art House

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 37 kép 1/40
67 000 000 Ft67 M Ft 553 719 Ft/m2
3 szoba
121 m²
építés éve:1989

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1094 m2
Fűtés: Házközponti
Kilátás: Utcai
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Azonosító: HZ021992
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 432
Szilvia Szekeres-Tóth
Szekeres-Tóth Szilvia

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Albertirsa fő utcáján eladóvá vált, egy 1094nm-es telken lévő, 121 nm-es hasznos alapterületű, kétgenerációs családi ház.

Az ingatlan 5 cm-es hungarocell belső szigetelést és 10 cm-es mennyezeti szigetelést kapott.

A magával ragadó és nyugalmat árasztó ingatlanba gyönyörűen kidolgozott teraszon keresztül jutunk be.

Az otthonban található három hálószoba, egy nappali, egy étkező a hozzá tartozó főzőfülke, egy külön álló illemhelyiség, egy fürdőszoba és egy kamra.

A közlekedőből jutunk le a szintén 121 nm-es pincéhez, ahol számos tárolási lehetőség, garázs található. Itt kapott helyet az otthon melegéről gondoskodó vegyes tüzelésű kazán, valamint a hozzá tartozó puffertartály, illetve a meleg víz ellátásához szükséges villanybojler.

A tetőtér kialakítása az új tulajdonosra vár.

Albertirsáról Budapest tömegközlekedéssel 50 perc alatt, autóval az M4-es autóútnak köszönhetően 40 perc alatt elérhető.

Számos iskola, óvoda, bölcsőde, bevásárlási lehetőségek, gyógyvizű fürdő van a városunkban, ezért gyermekes családoknak kifejezetten ajánlom Albertirsát.

Az ingatlan leendő tulajdonosai akár a 3 gyermek után járó CSOK Plusz kamattámogatott hitelt is igénybe tudják venni, melynek maximális mértéke 50.000.000 Ft.

Amennyiben ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan vételárával, a Credipass hitelügyintéző munkatársai díjmentesen biztosítják a legkedvezőbb, személyre szabott hitelkonstrukciót a kedves vevők számára.

Keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2024. 12. 14. Utoljára módosítva: 2026. 02. 13.

3 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
554 e Ft
903 e Ft 39%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
67 M Ft m Ft
77.7 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
3 szoba
103 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

36.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

72.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

23.5 M Ft
2 szoba
84 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

51.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

53.5 M Ft
3 szoba
130 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

63.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
77 m²
Albertirsa
Eladó családi ház