Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Albertirsa, földszint

+ 17 kép 1/20
42 000 000 Ft42 M Ft 407 767 Ft/m2
3 szoba
103 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1634 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 431
Fieder István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán 1634 nm.-es összközműves körbe kerített ingatlant, a rajta álló 103 nm.-es házat.
Az épület vegyes falazattal épült, fafödémes, sátortetős főzetgyapottal ellátva és agyagcserép héjalással.
A belső térben:3 szoba, konyha-étkező, közlekedő, nappali, gardrób és fürdőszoba került kialakításra.
Vezetékes víz, gáz, csatorna , áram hálózatra kötve.
A belső burkolatok: festett fal, laminált, csempe és járólap.
A külső falazat kőporral színezett.
Az épület fűtése központi vegyes tüzelésű kazánnal, a meleg vizet villanybojler melegíti.
A nyílászárók fából és műanyagból készültek.
A házban felújításra kerültek a nyílászárók, elektromos rendszer, víz vezetékek, csatorna rendszer és a nyílászárók.
Az udvaron garázs és gazdasági kiszolgáló került kialakításra.
Kérem jöjjön el, tekintse meg és vásárolja meg az ingatlant.
Irodánk jogi és profi hitel ügyintézői segítséget nyújt ügyfeleinek.
Energetikai tanúsítvány készítése 24 óra alatt.
Ha a vásárláshoz még értékesíteni kell ingatlanát, bízzon meg annak értékesítésével. A MIOSZ hálózatán belül 260 tagirodában országszerte is elérhetők az általunk értékesítésre szánt ingatlanok.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
408 e Ft
903 e Ft 55%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
42 M Ft m Ft
77.7 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa, földszint

Eladó családi házak a környékről

Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

44.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

23.5 M Ft
2 szoba
84 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

36.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

62 M Ft
3 szoba
75 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.5 M Ft
6 szoba
118 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
77 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
103 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

72.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház