Oasis Residence

Eladó üzlethelyiség
Tapolca, földszint

+ 17 kép 1/20
80 000 000 Ft80 M Ft 234 604 Ft/m2
341 m²
földszint
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 659 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 560
Pánczér László
Jadran Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉG TAPOLCA FŐ UTCÁJÁN – AKÁR 9 LAKÁS KIALAKÍTHATÓ!
Tapolca Kossuth Lajos utcájában, frekventált, kiváló adottságú elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy jelentős méretű, sokoldalúan hasznosítható lakóházat, udvarral és gazdasági épülettel.
Az ingatlan 341 m² nettó alapterületű, földszintes kialakítású, pincével, a földszinten összesen 19 helyiséggel. Az épület utolsó hasznosítása műszaki áruház volt, így terei kifejezetten alkalmasak üzleti, szolgáltató vagy lakófunkcióra történő átalakításra.
Az ingatlanhoz beépítési tanulmányterv áll rendelkezésre, amely alapján a jelenlegi szerkezetek megtartásával és emelet-ráépítéssel összesen 9 lakás, valamint a hozzájuk tartozó parkolók alakíthatók ki. Ez a lehetőség kimagasló potenciált jelent befektetők és fejlesztők számára.
A házhoz udvar és külön gazdasági épület is tartozik, amelyek tovább növelik a használhatóságot és az értéket.
Teljes közműellátottság:
• víz
• villany
• gáz
• közcsatorna
A központi elhelyezkedés miatt az ingatlan jól látható, könnyen megközelíthető, így ideális választás lehet lakásfejlesztésre, bérbeadásra, üzleti vagy vegyes funkciójú projektre.
Ritka lehetőség Tapolca egyik legforgalmasabb utcájában – kész koncepcióval, komoly fejlesztési potenciállal!
???? További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 30.

üzlethelyiségek ára Tapolcán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tapolca m² ár
235 e Ft
201 e Ft -17%
Ennek az ára
Tapolca átlagár
80 M Ft m Ft
25.6 m Ft -212%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tapolca, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

55.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

133.9 M Ft
7 szoba
574 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

133.9 M Ft
7 szoba
574 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

84.9 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

33.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
293 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

133.9 M Ft
7 szoba
574 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

29.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft