Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Sopron, földszint

+ 5 kép 1/8
133 700 000 Ft133.7 M Ft 700 000 Ft/m2
191 m²
földszint
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 981
IMMO-RÓMAI Kft
IMMO-RÓMAI Ingatlaniroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Sopron Belvárosának peremén, igényes, újszerű lakóparkban 191 nm-es üzlethelyiség eladó.

Vagy egyben, fent meghirdetett áron, 133,7 M Ft -ért,

vagy 3 részre megosztva külön-külön: 53 nm-es, 67 nm-es és 71nm-es üzletek aladóak.

Az üzletek külön-külön önálló helyrajzi számon vannak és mindegyik vásárlásakor a forgalmi adót is meg kell fizetni.
Használatba-vételi engedély megvan.

Ui.: Az üzletek egyenként, más-más vevőnek is eladóak!

A helyiség/ek téglalap alakúak, több üvegezett portállal rendelkeznek.
A belső kialakítást egyedi igény szerint kell kialakítani, befejezni, a vételár a jelen, szerkezetkész állapotra vonatkozik.

A helyiségek szerkezetkész állapotban vannak, teljesen közművesítve, falakkal leválasztva, vizeshelyiségekkel, wc kialakítva. Konyha nincs. A padló sincs leburkolva. Az lett elkészítve, ami a használatbavételhez szükséges volt. A klíma kiállások mindenhol el vannak készítve. A falak elbonthatóak, mozgathatóak.

Az ingatlanok azért lettek külön hrsz-en, mert ha valakinek nagyobb helyiségre van szüksége, akkor két helyiséget egybe lehet nyitni a gipszkaron fal kivételével, megfelezni hrsz-t azonban később problémás lenne. Ha valakinek 2x vagy 3x nagyobb helyre van szüksége, akkor szimplán csak megvásárol két vagy három egymás mellett lévő hrsz-et, mert ez biztosítja a legnagyobb rugalmasságot a potenciális ügyfélnek, ha a jövőben tovább szeretné értékesíteni, vagy részben kiadni.

Exkluzív zöldövezet, sok új lakással, a környezetében is családi és sorházakkal, MÁS LAKÓPARKKAL IS - így biztos, hogy egy jól megválasztott tevékenység forgalmat fog generálni.

Számtalan lehetőség:
céges iroda, könyvelői, ügyvédi vagy egyéb irodának
orvosi rendelőnek
kereskedelmi tevékenységre (butik, cipőbolt, játékbolt,...)
szolgáltatásra (virágüzlet, pékség,...)
vagy éppen egy divatos konditerem céljára.

Minden lehetőség adott, az épület új, használja ki ezt a potenciált!
Akár befektetőnek is ajánlom, mert itt biztosan talál bérlőt hosszútávra!

Vásárolhatók az üzlethez: teremgarázs beálló 6,5 M Ft/db és tárolók, a hozzájuk tartozó felszíni parkolóhellyel 3,5 M Ft-ért.

Rugalmas fizetési konstrukciókat kínálunk!
Kérésre alaprajzot küldök!

Hét végén is várom hívását!

CONTACT

Ich spreche Deutsch!

If you are an English speaker, please do not call the phone number.

Please contact us by e-mail.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

üzlethelyiségek ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
700 e Ft
901 e Ft 22%
Ennek az ára
Sopron átlagár
133.7 M Ft m Ft
105.3 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

380 M Ft
13 szoba
807 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

39.99 M Ft
1 szoba
62 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

15 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

360 M Ft
797 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

39.9 M Ft
40 m²
Magyarkeresztúr
Eladó üzlethelyiség

Magyarkeresztúr

15.6 M Ft
2 szoba
55 m²
Sopron, Fürdő sor
Eladó üzlethelyiség

Sopron

899.325 M Ft
10 szoba
333 m²
Bezi
Eladó üzlethelyiség

Bezi

29.5 M Ft
600 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

299.8 M Ft
553 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

5.9 M Ft
10 m²
Várbalog
Eladó üzlethelyiség

Várbalog

159 M Ft
3682 m²
320 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

380 M Ft
13 szoba
807 m²
Győr, Belváros, Kiss János u. 7
Eladó üzlethelyiség

Győr

62 M Ft
2 szoba
78 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

32.9 M Ft
35 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

46.69 M Ft
67 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Gönyű
Eladó üzlethelyiség

Gönyű

39.99 M Ft
1442 m²
352 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

29.5 M Ft
31 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

73.9 M Ft
102 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

31.9 M Ft
34 m²
Sopron, Északnyugati városrész, Somfalvi út
Eladó üzlethelyiség

Sopron

1020 M Ft
2 szoba
1280 m²
Sopron, Északnyugati városrész, Somfalvi út
Eladó üzlethelyiség

Sopron

1020 M Ft
2 szoba
1280 m²
Abda
Eladó üzlethelyiség