River Life

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XV. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
31 000 000 Ft31 M Ft 1 409 091 Ft/m2
22 m²
földszint
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Berta Hanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

UTCA-FRONTOS ÜZLETHELYISÉG + PINCE – HÍVJON MOST!

Eladó Rákospalotán egy 22 nm-es felújított üzlethelyiség + 42 nm pince, utcai bejárattal, főúton.

Jelenleg ital-diszkontként működik, bérlő szívesen maradna, de bérlő nélkül is eladó.
Galériázható, 4 m belmagasság, stabil szerkezet, remek fekvés.

Közlekedés kiváló, minden 100 méteren belül: üzletek, boltok, gyógyszertár.

Ne hagyja ki – hívjon most, és legyen Ön a szerencsés vevő!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1409 e Ft
1009 e Ft -40%
1113 e Ft -27%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
31 M Ft m Ft
103.4 m Ft 70%
156.8 m Ft 80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület, Pestújhely, Apolló utca 74
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

12.7 M Ft
30 m²
IV. kerület, Újpest, Venetiáner utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
78 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
102 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

45 M Ft
27 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

29.7 M Ft
1 szoba
21 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
11 szoba
320 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

31 M Ft
22 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

66.99 M Ft
1 szoba
33 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

280 M Ft
8 szoba
382 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
62 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Klapka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.5 M Ft
1 szoba
32 m²
VI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VI. kerület

339 M Ft
4 szoba
121 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
XV. kerület, Rákospalota, Pólus Center
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

56 M Ft
45 m²
XV. kerület, Rákospalota, Fő út