Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, IX. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
50 000 000 Ft50 M Ft 943 396 Ft/m2
53 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Könnyen kiadható utcafronti, földszinti üzlethelyiségek eladóak a Soroksári úton, közel a Haller Gardens-hez.

Előnyök:
- utcafront és földszint
- irodának is alkalmas mindkét üzlet, a másik 28 m2-es, igény esetén egybenyithatóak.
- külön helyrajzi szám miatt, külön-külön is megvásárlhatóak.

Üzlethelyiség területe és eloszlása:
- Tulajdoni lap szerint 53 m2
- Ügyféltér 30 m2
- Galéria +25 m2
- Konyha, wc, fürdő
- Fűtés: mindkét szinten a falra szerelt hűtő-fűtő klímával
- Gáz vezeték csatlakozás elérhető

Melegkonyhás étkeztetésre nem alkalmas!

KÖRNYÉK:
- Üzlettel szemben irodaházak és közelében is irodák találhatók
- A Boráros tér, belváros 2-es villamossal percek alatt elérhető
- Haller utcától a 24-es villamos
- Magas átmenő forgalom, kis mellékutcában parkolás lehetséges

Felkeltettem érdeklődését? Keressen bizalommal telefonon vagy emailben!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: UZ021486

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
943 e Ft
917 e Ft -3%
1077 e Ft 12%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
50 M Ft m Ft
85.9 m Ft 42%
76.7 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér vonzásában
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

325 M Ft
260 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

55.9 M Ft
3 szoba
46 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

55 M Ft
45 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

6 M Ft
40 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft