Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, IX. kerület, földszint

+ 7 kép 1/10
42 000 000 Ft42 M Ft 1 500 000 Ft/m2
28 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

ó befektetést keres pénzének? Könnyen kiadható utcafronti, földszinti üzlethelyiségek eladóak a Soroksári úton, közel a Haller Gardens-hez.

Előnyök:
- utcafront és földszint
- irodának is alkalmas mindkét üzlet, a másik 53 m2-es, igény esetén egybenyithatóak.
- külön helyrajzi szám miatt, külön-külön is megvásárlhatóak.

Üzlethelyiség területe és eloszlása:
- Ügyféltér 28 m2
- Galéria +20 m2
- Konyha, wc, fürdő 8 m2
- Fűtés: mindkét szinten a falra szerelt hűtő-fűtő klímával
- Gáz vezeték csatlakozás elérhető

Melegkonyhás étkeztetésre nem alkalmas!

KÖRNYÉK:
- Üzlettel szemben irodaházak és közelében is irodák találhatók
- A Boráros tér, belváros 2-es villamossal percek alatt elérhető
- Haller utcától a 24-es villamos
- Magas átmenő forgalom, kis mellékutcában parkolás lehetséges

Felkeltettem érdeklődését? Keressen bizalommal telefonon vagy emailben!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: UZ028318

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1500 e Ft
932 e Ft -61%
1072 e Ft -40%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
42 M Ft m Ft
88.3 m Ft 52%
75.1 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület, Boráros tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

28.9 M Ft
30 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

50 M Ft
53 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

34 M Ft
3 szoba
83 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

1300 M Ft
800 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
IX. kerület, Üllői út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

34.99 M Ft
125 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

42 M Ft
28 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy