Aerogate Homes

Eladó telek
Üröm

+ 2 kép 1/5
79 000 000 Ft79 M Ft 92 506 Ft/m2
854 m²

Részletes adatok

Telekméret: 854 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sömjén Levente
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Egy exkluzív lakóparkban kínáljuk eladásra ezt a csodálatos telket, amely tökéletes választás lehet magánszemélyeknek, akik saját maguknak, vagy befektetési célra keresnek teleket. A telek lakóövezeti övezetben található, Pest vármegye Üröm városában, a Széchenyitelepen, a Völgyliget sétány közelében. A telek mérete 854 nm, és lenyűgöző panorámával rendelkezik. Az építhető ingatlan típusa szabadon választható, így a vevőnek lehetősége van arra, hogy saját elképzeléseinek megfelelően alakítsa ki az ingatlant. A környék rendkívül felkapott és exkluzív, így a vevőknek garantáltan egy olyan helyen lesz lehetőségük élni, ahol a csend és a nyugalom a legfontosabbak. Az autóval közlekedők számára könnyen megközelíthető a telek, és a tömegközlekedési lehetőségek is kiválóak a környéken. A Völgyliget sétányon található közterület a telek közelében van, így a vevőknek lehetőségük van arra, hogy kellemes sétákat tegyenek a természetben. A környék biztonságos és csendes, így garantáltan egy olyan helyen lesznek, ahol a mindennapokat a nyugalom és a harmónia jellemzi. Ha bármilyen kérdés merül fel az ingatlanról, vagy az ingatlanközvetítéssel kapcsolatban, akkor bizalommal kereshetnek minket. Az ügyfeleknek garantáljuk, hogy minden kérdésükre készséggel válaszolunk, és minden segítséget megadunk ahhoz, hogy a vevőknek a lehető legjobb döntést lehessen hozniuk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
93 e Ft
71 e Ft -31%
Ennek az ára
Üröm átlagár
79 M Ft m Ft
108.5 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm

Eladó telkek a környékről

Üröm
Eladó telek

Üröm

84.8 M Ft
585 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

170 M Ft
1.72 ha
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

112 M Ft
1475 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Üröm, Üröm - kertváros
Eladó telek

Üröm

68 M Ft
3000 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

158 M Ft
1500 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

130 M Ft
1.76 ha
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Üröm, Mandula utca
Eladó telek

Üröm

24.9 M Ft
902 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

43.9 M Ft
430 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

130 M Ft
1.76 ha
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Üröm
Eladó telek

Üröm

89 M Ft
620 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

83 M Ft
1169 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

130 M Ft
1.76 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba