Astora Olive Club House

Eladó telek
Üröm

1/2
85 000 000 Ft85 M Ft 98 608 Ft/m2

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 862 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 334
Keszler Anna
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladásra kínálunk Völgyliget 2 lakóparkban építési telket.

Ikerház építése azonnal kezdhető.

Villany 3 fázis telken belül, közvilágítás kész, csatorna-vízelvezetés folyamatban.

Szálljon be a legjobbkor! További telkek elérhetők nálunk.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
99 e Ft
71 e Ft -39%
Ennek az ára
Üröm átlagár
85 M Ft m Ft
108.5 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm

Eladó telkek a környékről

Üröm
Eladó telek

Üröm

158 M Ft
1500 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

130 M Ft
1.76 ha
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

149 M Ft
6753 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

83 M Ft
1169 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

79 M Ft
854 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

83.9 M Ft
585 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

139.9 M Ft
1500 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

130 M Ft
1.76 ha
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

130 M Ft
1.76 ha
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

158 M Ft
1500 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4505 M Ft
43.69 ha
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Üröm, Mandula utca
Eladó telek

Üröm

24.9 M Ft
902 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

112 M Ft
1475 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

84.8 M Ft
585 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

112 M Ft
1218 m²
0 m²
Üröm
Eladó telek

Üröm

170 M Ft
1.72 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kislippó
Eladó családi ház

Kislippó

17.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Bakonyszentkirály
Eladó családi ház

Bakonyszentkirály

99.99 M Ft