Metrodom

Eladó telek
Üllő

+ 4 kép 1/7
775 000 000 Ft775 M Ft 12 500 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 62000 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 422
István Ivanics
ivanics-Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Üllőn eladó egy 6,2 Ha-os ipari terület. A Spar és Rossmann raktárak mellett.
Jelenleg a 6,2 Ha-os terület szántónak van feltűntetve, viszont az átminősítése az utolsó fázisban tart.
Határozat van az engedélyről.
Hogyha az új tulajdonos befizeti a földvédelmi járulékot, akkor hivatalosan is átminősül GKSZ 5-ös besorolású ipari területté.
Beépíthetősége 40 %, épületmagassága 8 m.
2024 szeptemberére elkészülnek az ipari területekre vezető úttervek.
Így a közlekedés még egyszerűbb lesz.
Közvetlen összeköttetés lesz a 4-es elkerülővel.
Ára: 12500 Ft/ m2.
További részletekért keressen az elérhetőségeim bármelyikén!

Hirdetés feltöltve: 2022. 06. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Telkek ára Üllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üllő m² ár
13 e Ft
56 e Ft 78%
Ennek az ára
Üllő átlagár
775 M Ft m Ft
219.6 m Ft -253%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üllő

Eladó ingatlanok a környékről

Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

705.447 M Ft
7.84 ha
0 m²
Őrbottyán, Külterület
Eladó telek

Őrbottyán

8.3 M Ft
5331 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

1305 M Ft
8.69 ha
0 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

144.9 M Ft
4 szoba
114 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

199.9 M Ft
2896 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

69.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Üllő, Zsaróka út
Eladó telek

Üllő

510 M Ft
2 ha
Szigetszentmiklós, Városközpont, Tebe sor
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

172 M Ft
4 szoba
200 m²
Taksony, Bauer Sándor utca
Eladó téglalakás

Taksony

95 M Ft
4 szoba
91 m²
Csörög
Eladó telek

Csörög

25 M Ft
676 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

705.447 M Ft
7.84 ha
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

28.5 M Ft
320 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

98.9 M Ft
7589 m²
0 m²
Kerepes, Boróka utca
Eladó családi ház

Kerepes

103.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

28.5 M Ft
320 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

327.283 M Ft
32.73 ha
0 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

184.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Isaszeg
Eladó téglalakás

Isaszeg

54.99 M Ft
2 szoba
79 m²

Falusi CSOK ingatlanok