City Pearl

Eladó telek
Nyíregyháza

1/1
35 000 000 Ft35 M Ft 33 333 Ft/m2

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1050 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 579
LEHÓCZKI MIHÁLY
Lehoczki Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyháza-Oros kedvelt részén, magánúttal megközelíthető saroktelken kínálok eladásra egy 1050 nm-es építési telket! 50 m-es utcafronttal

Főbb jellemzők:
oldalhatáron álló építési mód
max. 30% beépíthetőség
max. 4,5 m épület magasság
utcafronti szélesség: 50 m (garázsnál érintkező, utcafronti ikerház építésére alkalmas telek)
telek mélysége:21 m
közművek: víz, villany, szennyvíz a telken

További információért keressen bizalommal!

Tel:+36 30 579 6521
Lehoczki Mihály Ingatlanközvetítő

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
33 e Ft
35 e Ft 4%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
35 M Ft m Ft
49.2 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
6978 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

6 M Ft
1871 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

5.5 M Ft
4270 m²
0 m²
Nyíregyháza, Kertváros, Tiszavasvári út
Eladó telek

Nyíregyháza

89.9 M Ft
2.44 ha
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10.6 M Ft
841 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

5.5 M Ft
4270 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

34.9 M Ft
2593 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10.6 M Ft
841 m²
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²