Aerogate Homes

Eladó telek
Nyíregyháza

105 000 000 Ft105 M Ft 15 047 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 6978 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814761
Csisztu Csilla
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyháza, Praktiker közelében, rendkívül frekventált helyen, GK zónában elhelyezkedő, beépíthető terület eladó.

- 7000 nm

- 60 m utcafront

- 50 %-os beépíthetőség

- 9,5 m -12,5 m építménymagasság

- a közművek az utcában közvetlenül a telek előtt

- aszfalt út

A telek igazán különleges, elhelyezkedése, paraméteri miatt, kiválóan alkalmas ipari csarnok, vagy egyéb kereskedelmi építmény építésére.

További információért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
15 e Ft
34 e Ft 56%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
105 M Ft m Ft
49.6 m Ft -112%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó telkek a környékről

Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

85 M Ft
3490 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

10 M Ft
2381 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

4 M Ft
899 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Napkor
Eladó telek

Napkor

4 M Ft
616 m²
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

6 M Ft
1871 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

119 M Ft
1394 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
1500 m²
Nyíregyháza, Ókistelekiszőlő, Százados utca
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
4683 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

227.773 M Ft
6508 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

34.9 M Ft
2593 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok