Avico Greentop

Eladó telek
Nyíregyháza, földszint

1/1
24 000 000 Ft24 M Ft 13 476 Ft/m2
1781 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 1781 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 361
Bara Anikó
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyháza-Borbányán, 1781 nm-es, körbekerített telek eladó, melynek beépíthetősége 30 %, az ingatlanra 2 lakóépület építhető. A telken villany és fúrott kút található, gáz és viz az utcában. Az ingatlan azonosítója: 93416Érdeklődni: +36703610015

Hirdetés feltöltve: 2023. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
13 e Ft
35 e Ft 61%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
24 M Ft m Ft
49.2 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

81 M Ft
1.59 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

23.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

4 M Ft
899 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

119 M Ft
1394 m²
Nyíregyháza, Ókistelekiszőlő, Százados utca
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
4683 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

85 M Ft
3490 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10.6 M Ft
841 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

21.9 M Ft
5200 m²
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

15.5 M Ft
708 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

34.9 M Ft
2593 m²
Nyíregyháza, Kertváros, Tiszavasvári út
Eladó telek

Nyíregyháza

89.9 M Ft
2.44 ha
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
1500 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

11.9 M Ft
3075 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

23.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó telek