Eladó telek
Budapest, XVII. kerület
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Eladásra kínálok egy 1150nm nagyságú saroktelket, amely ikerház
építésére alkalmas. A telek összközműves, 25%-kos beépíthetőséggel. Jelenleg van rajta egy 69 nm-es, 3 szobás tégla építésű ház, ami erősen felújítandó vagy bontandó.
Rákoshegy nyugodt, zöldövezeti , családias hangulatú városrész.
Az ingatlanhoz közel van a buszmegálló és nem messze a vasút. Az M0-s 10 perc alatt kocsival elérhető.
Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy lehetőség, hogy megteremtse álmai otthonát vagy befektetését. A felújítás, vagy új ház
építése során Ön megvalósíthatja elképzeléseit, mert a telek mérete lehetőséget ad a bővítésre, vagy további építkezésre is. Az ingatlan piaci értéke a környék fejlődésével folyamatosan növekszik, így hosszú távú befektetési szempontból is kedvező választás
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26.
Telkek ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVII. kerület