Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 12 kép 1/15
249 900 000 Ft249.9 M Ft 1 591 720 Ft/m2
4 szoba
157 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 401 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Kisari Gergely (Kisari Ingatlan)
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok a XVII. kerület egyik csendes, exkluzív kertvárosi utcájában egy kiváló állapotú, kétgenerációs, külön bejáratokkal rendelkező családi házat, amely igény esetén egybenyitva is használható!

Ez a 140 m²-es, impozáns, 34 m²-es napfényes terasszal rendelkező, tégla falazatú, 8 cm hőszigeteléssel ellátott, kiváló műszaki állapotú ingatlan egy 401 m²-es, gondosan karbantartott, esztétikusan kialakított telken helyezkedik el, és tökéletes választás mindazok számára, akik értékálló, prémium minőségű, több funkcióra is alkalmas otthont keresnek Budapest egyik legkedveltebb kertvárosi környezetében.

Az ingatlan egyik legnagyobb erőssége a két teljesen elkülönülő, önálló bejárattal rendelkező lakrész, amelyek jelenlegi formájukban is magas komfortfokozatot biztosítanak, ugyanakkor igény szerint elegánsan egybenyithatók, így egy nagyvonalú, egybefüggő családi élettérré alakíthatók.

Lakás 1 – tágas, kétszintes családi élettér (90 m²):
Amerikai konyhás nappali + 2 nagyméretű szoba a tetőtérben
Kétszintes, jól átgondolt térkapcsolatok
Világos, napfényben gazdag közösségi tér
Közvetlen kapcsolat a 34 m²-es, hangulatos terasszal

Lakás 2 – különálló, önálló lakrész (50 m²):
Előtér konyhával + 1 szoba
Külön bejárat, teljes szeparáltság
Ideális vendéglakásnak, családtag részére vagy bérbeadásra

Összesített elosztás:
4 szoba
Kiválóan szeparálható vagy egybenyitható kialakítás

Műszaki tartalom:
Időtálló tégla szerkezet
8 cm homlokzati hőszigetelés
Minőségi műanyag nyílászárók
Gázkazános fűtési rendszer
Klímaberendezés
Dupla rezsi kvóta
Kedvező fenntartási költségek (~40.000 Ft/hó)

Kert és külső környezet:
Gondosan kialakított, esztétikus kert holland pázsittal
Térkövezett gépkocsibeálló és járdák
Igényes, rendezett udvar – valódi pihenő- és élettér

Ez az ingatlan valódi különlegesség a piacon:
két önálló lakás egy helyen
elegánsan egybenyitható
ideális többgenerációs otthonnak
kiváló befektetési lehetőség

Az ingatlan minden részletében a kényelmet, a praktikusságot és az értékállóságot ötvözi.

AZ ALAPRAJZ ÉS A LEÍRÁS KIZÁRÓLAG TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ!!! SEGÍTÜNK ÁLMAI OTTHONÁHOZ JUTNI – INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS, CSOK PLUSZ, OTTHON START ÉS MUNKÁSHITEL ÜGYINTÉZÉS, ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY ÉS VILLAMOSBIZTONSÁGI FELÜLVIZSGÁLAT EGY HELYEN!!! AMENNYIBE ÖN IS EL SZERETNÉ ADNI INGATLANÁT, KERESSEN BIZALOMMAL ÉS EGY INGYENES KONZULTÁCIÓ ALATT ÁTBESZÉLJÜK AZ EZZEL KAPCSOLATOS LEHETŐSÉGEKET.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1592 e Ft
1039 e Ft -53%
1069 e Ft -49%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
249.9 M Ft m Ft
127.7 m Ft -96%
148.4 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

289.9 M Ft
5 szoba
280 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
5 szoba
155 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

295 M Ft
6 szoba
395 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba