River Life

Eladó telek
Budapest, XVII. kerület, Rákosliget, Vidor utca

+ 2 kép 1/5
12 000 000 Ft12 M Ft 16 552 Ft/m2
725 m²

Részletes adatok

Telekméret: 725 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Sipos Zoltánné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

XVII. kerületben a nemrég átadott Vidor utca-Liget sor mellett, főútról nyíló telket kínálunk megvásárlásra. 725 nm, utcafronti szélessége 54 méter. Szántó besorolású telek, ipari parkok közelében, kiváló befektetési lehetőség! A mögötte levő, szintén 725 nm-es telek is megvásárolható, így a két telek együtt 1450 nm. A hátsó telek szintén utcáról (főútról nyíló mellékutca) megközelíthető. A telek előtt az utcán csatorna van, az utcán odébb villany is megtalálható.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
17 e Ft
55 e Ft 70%
191 e Ft 91%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
12 M Ft m Ft
95.5 m Ft 87%
201.3 m Ft 94%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákosliget, Vidor utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

2 M Ft
308 m²
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

12.9 M Ft
1845 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

280 M Ft
2816 m²
0 m²
XVII. kerület, Rákoskert
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

46.5 M Ft
650 m²
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

32 M Ft
1799 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

490 M Ft
3.17 ha
0 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

89 M Ft
2700 m²
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

75.9 M Ft
2 + 1 szoba
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

399 M Ft
1.03 ha
0 m²
XVII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVII. kerület

2 M Ft
309 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó panellakás