Seven Pearl

Eladó telek
Budapest, XV. kerület

+ 1 kép 1/4
109 900 000 Ft109.9 M Ft 96 658 Ft/m2
1137 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1137 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 912
Dr. Molnár Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Tisztelt Érdeklődő!

FEJLESZTŐI lehetőség A XV. KERÜLETBEN AZONNAL INDÍTHATÓ PROJEKT!

1137 négyzetméteres, kb. 22 m utcafrontos telek kiváló adottságokkal, Lk-1/O-3 övezetben.
A szabályozás lehetővé teszi ikerház + további lakóegység építését (max. 3 lakás) ideális gyorsan forgó fejlesztéshez.

Széles telek jól tervezhető elrendezés
~550 nm összes szintterület kihozható
Kiváló értékesíthetőség (családi házas környezet)

Telek min.: 800 nm megfelel (1137 nm)
Beépítési mód: O (oldalhatáros)
Max. beépítettség: 25%
Szintterületi mutató: 0,5
Min. zöldfelület: 60%
Építménymagasság: 4,5 - 8,0 m
Max. lakásszám: 3 db
Szintszám: max. 2 (földszint + emelet)

A telken található egy bontandó vagy felújítandó épület, ami:
Akár azonnali hasznosítást vagy gyors tereprendezést tesz lehetővé

Tökéletes választás kivitelezőknek és beruházóknak, akik egy jól kalkulálható, rentábilis projektet keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
97 e Ft
162 e Ft 40%
191 e Ft 49%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
102.1 m Ft -8%
204.3 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
464 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
464 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

89.99 M Ft
726 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

59 M Ft
365 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

5000 M Ft
2.59 ha
6600 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

215 M Ft
6 szoba
123 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Oktogon mellett
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

19.97 M Ft
65 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

159.8 M Ft
1399 m²
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

235 M Ft
3 szoba
128 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

263.52 M Ft
1500 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó telek

Budapest, XIV. kerület

399.9 M Ft
1070 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
464 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

90 M Ft
875 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

349 M Ft
1541 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft