Aerogate Homes

Eladó telek
Budapest, XV. kerület

1/1
259 920 000 Ft259.92 M Ft 173 280 Ft/m2
1500 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Víg Dénes
XIII., Béke út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A XV. kerület közkedvelt, csendes és zöld lakóövezetében található, dinamikusan fejlődő környezetben. A környéken több új lakóépület és fejlesztés valósult meg az utóbbi években. Kiválóan megközelíthető, infrastruktúrával jól ellátott terület.

A jelenlegi engedély alapján a kivitelezés azonnal elindítható, a beépítési paraméterek és a szintterületi mutató a hatóság által elfogadott módon biztosítják a projekt jogszerűségét.

Telekterület: 1500 m²

Építési övezet: Lke-1

Érvényes, jóváhagyott építési engedéllyel

Övezeti paraméterek:
Megengedett legnagyobb beépítés terepszint felett: 25%

Megengedett legnagyobb beépítés terepszint alatt: 30%

Megengedett szintterületi mutató: 0,7

Megengedett építménymagasság: 9,5 méter

Maximálisan kialakítható lakások száma: 12 (a tervezett állapot megfelel ennek)

Engedélyezett beépítés:

Pinceszint: 368,44 m²

Földszint: 277,97 m²

emelet: 280,57 m²

emelet: 280,57 m²

Összes tervezett szintterület: 1207,55 m²

Kinek ajánljuk:

Befektetőknek, akik azonnal induló projekttel számolnak

Építőipari cégeknek, akik időt spórolnának az engedélyeztetésen

Társasház-fejlesztőknek, akik maximálisan kihasználnák a 12 lakásos lehetőséget

További információk, tervdokumentáció és megtekintés egyeztetése telefonon vagy e-mailben lehetséges.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
173 e Ft
162 e Ft -7%
191 e Ft 9%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
259.92 M Ft m Ft
111.4 m Ft -133%
201.3 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
388 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
464 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
464 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

59 M Ft
365 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

1940 M Ft
4.66 ha
0 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

28.5 M Ft
4192 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

93.492 M Ft
1.1 ha
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

299.9 M Ft
3291 m²
0 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

5000 M Ft
2.59 ha
6600 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

159.8 M Ft
1399 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
427 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

90 M Ft
875 m²
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás