Astora Art House

Eladó telek
Budapest, XV. kerület

1/1
349 000 000 Ft349 M Ft 226 476 Ft/m2
1541 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1541 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

C I T Y C A R T E L
bemutatja:

XV. kerületben, forgalmas csomópontban elhelyezkedő, hosszú távon, 7+10 évre, közel 8 %-os hozammal, jól működő szervíznek bérbeadott műhely eladó 1.541 nm-es saroktelken.
Kiváló befektetési lehetőség!

A beépíthetőség
- terepszint felett 70 %
- terepszint alatt 80 %
Közművek a telken belül megtalálhatóak.

Az ingatlannal szemben egy 347 nm-es telek is eladó, amelyen egy 580 nm-es, iroda/raktár épület található, ára 199 M Ft.

A megjelölt eladási árak nettó árak, az ingatlanok fordított áfásak.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését vagy megtekintené az ingatlant, keressen bizalommal!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
+3630-815-2510
V.ZSUZSA@CITYCARTEL.HU

CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Hirdetés feltöltve: 2023. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
226 e Ft
162 e Ft -40%
191 e Ft -19%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
349 M Ft m Ft
111.4 m Ft -213%
201.3 m Ft -73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

5000 M Ft
2.59 ha
6600 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
464 m²
0 m²
XV. kerület, Rákospalota, Patakpart
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

35 M Ft
720 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

84.9 M Ft
2134 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
388 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

1340 M Ft
1.98 ha
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

28.5 M Ft
4192 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIII. kerület