Astora Olive Club House

Eladó telek
Budapest, XV. kerület

+ 1 kép 1/4
90 000 000 Ft90 M Ft 102 857 Ft/m2
875 m²

Részletes adatok

Telekméret: 875 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kömöz Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Budapest XV. kerületében, Rákospalota fejlődő részén kínálom eladásra ezt az építési telket.
A környék komoly fejlődési potenciállal rendelkezik, így akár befektetők számára lehet érdekes.
A telek alapterülete 875 nm, teljesen sík, közművek az utcában.
Lke-1/Sz-3 övezeti besorolású

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, kérem hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
103 e Ft
162 e Ft 36%
191 e Ft 46%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
90 M Ft m Ft
111.4 m Ft 19%
201.3 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
427 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

59 M Ft
365 m²
0 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

159.8 M Ft
1399 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

259.92 M Ft
1500 m²
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

1940 M Ft
4.66 ha
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

28.5 M Ft
4192 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

5000 M Ft
2.59 ha
6600 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba