City Pearl

Eladó telek
Budapest, XII. kerület

+ 6 kép 1/9
2 100 000 000 Ft2100 M Ft 310 559 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 6762 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Széll Emese
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ÖRÖK PANORÁMÁS 6762 m2-es telek Budapest XII. kerületében Kútvölgy, Svábhegy, Orbánhegy és Kissvábhegy által  közrezárt Istenhegyen 
A telek a rajta álló műemlék Villaépülettel, és további 3 épület terveivel, építési engedélyével együtt eladó!
A további 3 villaépület megvalósíthatóságának feltétele,  a villaépület érvényes használatbavételi engedélyének megszerzése, melyet azt a felújítását követően kaphat meg.  A helyreállításhoz szükséges engedély megvan, és az igencsak sokrétű,  ehhez szükséges hatósági és egyéb vizsgálat is lefolytatásra került. 
A telken található egy 1800-as évek végén épült műemlék villa, teljes műemléki feltárása, a helyreállításához szükséges engedélyei és tervei, a további három villaépület terveivel és építési engedélyével együtt, a vételár részét képezik!
Az ingatlan habár magaslaton áll, a villa kiléte mindvégig rejtve marad az erre utazók szeme elől az azt körülvevő fáknak, növényzetnek köszönhetően.
Telek mérete 6762 m2 (Kivett lakóház, udvar, gazdasági épület)Az építési telek a helyi szabályozási terv szerint Lke-3/XII/1 jelű, építési övezetbe tartozik.
Az övezetre vonatkozó előírások a következők:
- beépíthetőség 15 % 981,07 m2 < 1014,3 m2 14,51 %
- terepszint alatti beépíthetőség: 30 % 225,01 m2 < 2028,6 m2 3,32 % 
- szintterületi mutató 0,25 1686,37 m2 < 1690,5 m2 0,249 
- parkolási szintterületi mutató 0,1 348,75 m2 < 676,2 m2 0,05 
- építménymagasság: 4.00 m

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
311 e Ft
334 e Ft 7%
191 e Ft -63%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
2100 M Ft m Ft
384.3 m Ft -446%
201.3 m Ft -943%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó telek

Budapest, XII. kerület

375 M Ft
1161 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XII. kerület
Eladó telek

Budapest, XII. kerület

369 M Ft
1065 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó telek

Budapest, XII. kerület

1400 M Ft
6015 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó telek

Budapest, XII. kerület

490 M Ft
1309 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó telek

Budapest, XII. kerület

69 M Ft
1091 m²
0 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó telek

Budapest, XII. kerület

519 M Ft
1750 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba