Avico Greentop

Eladó telek
Budapest, VII. kerület

+ 1 kép 1/4
650 000 000 Ft650 M Ft 591 447 Ft/m2
1099 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1099 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 495
Takács Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

BEFEKTETŐK FIGYELEM PRÉMIUM FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉG A VII. KERÜLETBEN!

Eladásra kínálunk egy 1099 nm-es, kiváló adottságú építési telket Budapest VII. kerületében, a belváros egyik dinamikusan fejlődő részén.

Az ingatlan rendkívül sokoldalúan hasznosítható, több fejlesztési koncepció is megvalósítható:

Lakóingatlan fejlesztés esetén:

Szintterületi mutató: 5,0 nm/nm, Beépíthetőség: 70% Minimum zöldfelület: 15%, Kb. 80 lakásos társasház építésére alkalmas

Kereskedelmi / szálloda fejlesztés esetén:

Szintterületi mutató: 4,5 nm/nm, Beépíthetőség: 70%, Minimum zöldfelület: 15%, Maximális építménymagasság: 25 m, Ideális szálloda vagy bevásárló funkció kialakítására

További előnyök:
Belvárosi elhelyezkedés kiváló értékesíthetőség, Rugalmas hasznosítási lehetőségek, Jelentős fejlesztési volumen
A tulajdoni helyzet rendezése folyamatban van (haszonélvezet törlése), amely a tranzakció során kezelhető.
Referencia szám: M326777
Beépíthetőség mértéke (%) 70.0
Hivatalos alapterület (m2) - (ház esetén felépítmény területe) 1 099 m2
Építménymagasság min. (m) 15.0
Telek szélessége (m) 19.0
Építménymagasság max. (m) 25.0
Telek hosszúsága (m) 60.0
Min. zöldfelület aránya 15.0
Gáz Telekhatáron
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: M326777-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
591 e Ft
555 e Ft -7%
191 e Ft -210%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
650 M Ft m Ft
577.7 m Ft -13%
204.3 m Ft -218%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1100 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1100 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
4 szoba
129 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

134.9 M Ft
7 szoba
142 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1100 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1099 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1100 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1.1 ha
0 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1100 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó telek

Budapest, VII. kerület

650 M Ft
1099 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület, Újlak, Zsigmond tér
Eladó üzlethelyiség