Astora Olive Club House

Eladó telek
Budapest, III. kerület

1/1
549 000 000 Ft549 M Ft 339 728 Ft/m2
1616 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1616 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kedves Érdeklődő

Szeretnék bemutatni Önnek egy Római parti üdülőövezeti telket, ami tökéletes választás lehet az Ön számára,
amennyibn vendéglátóhelyet, nyaralót vagy lakást szeretne építeni, fejleszteni.

Szinte közvetlen vízparti adottságaival remek hangulatot áraszt, bár kilátás a Dunára nincs.

A terület k-rek/1 besorolás alá esik, ez annyit tesz, hogy
akár 565 m2 ingatlant fejleszhető rá, valamint további 80 m2 csónakház.

Felmerülő kérdésekkel kapcsolatban keressen elérhetőségeimen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: TK059283

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
340 e Ft
138 e Ft -147%
191 e Ft -78%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
549 M Ft m Ft
203.2 m Ft -170%
201.3 m Ft -173%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

8.5 M Ft
860 m²
0 m²
III. kerület, Békásmegyer, Barackos út
Eladó telek

Budapest, III. kerület

39.9 M Ft
3062 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

14.9 M Ft
3557 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

133 M Ft
1532 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

750 M Ft
6793 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
III. kerület, Ürömhegy, 3.kerület, Ürömhegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

63.5 M Ft
800 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

176.721 M Ft
1210 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.275 M Ft
3 szoba
71 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

185 M Ft
1003 m²
III. kerület
Eladó telek