City Pearl

Eladó telek
Balatonszárszó

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 5 kép 1/8
365 000 000 Ft365 M Ft 47 255 Ft/m2
7724 m²

Részletes adatok

Telekméret: 7724 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Gruner Ivett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Balatonszárszón, a Balatontól 200m-re, a Hullám üdülőpark közelében eladó két szuper adottságokkal rendelkező telek. Az összesen 7724nm-es telek rengeteg lehetőséget rejt magában. Társasház vagy lakópark építésére alkalmas vagy kisebb telkekre felosztható (7db) és külön értékesíthető. Beépíthetősége 20%, besorolása üdülőövezeti. A szabadstrand 200 méterre található!
További információkért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Balatonszárszón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszárszó m² ár
47 e Ft
70055 e Ft 100%
Ennek az ára
Balatonszárszó átlagár
365 M Ft m Ft
119.4 m Ft -206%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszárszó

Eladó telkek a környékről

Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

24.9 M Ft
1574 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

350 M Ft
9895 m²
1 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

19.6 M Ft
3162 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Gyugy
Eladó telek

Gyugy

36 M Ft
6920 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

156.9 M Ft
2041 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

21 M Ft
4928 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

58 M Ft
8500 m²
0 m²
Gyékényes, Horgásztanya
Eladó telek

Gyékényes

14.3 M Ft
400 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Igal
Eladó telek

Igal

65 M Ft
1.3 ha
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

250 M Ft
2044 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

26.9 M Ft
5653 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

4.5 M Ft
2698 m²
0 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

69.9 M Ft
3274 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

29.9 M Ft
1410 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

356 M Ft
4249 m²
0 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Balatonszárszó
Eladó telek

Balatonszárszó

345 M Ft
3065 m²
0 m²