Oasis Residence

Eladó téglalakás
Tiszasziget, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 9 kép 1/12
34 500 000 Ft34.5 M Ft 841 463 Ft/m2
2 szoba
41 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 974
Vetró-Gyenizse Dóra Anna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyugodt, biztonságos nyugdíjas évek – új építésű otthon a Sziget Nyugdíjas Lakóparkban!

Szegedtől mindössze néhány percre, Tiszaszigeten kínálunk megvételre modern, energiatakarékos otthonokat a Sziget Nyugdíjas Lakóparkban, amelyet kifejezetten az aktív, nyugodt és biztonságos nyugdíjas életre terveztek.

A lakópark ideális választás azok számára, akik szeretnének egy csendes, természetközeli környezetben élni, mégis egy összetartó, biztonságos közösség részei lenni.

Az ingatlan főbb jellemzői

- 49 m² lakótér (ebből 8 m2 saját terasz)

- amerikai konyhás nappali

- külön hálószoba

- fürdőszoba

- előszoba

- terasz

- saját gépkocsi beálló

- térkővel burkolt járda

A házak praktikus, könnyen fenntartható kialakításúak, kifejezetten az idősebb korosztály igényeire szabva.

A lakások vételára a parkolóhellyel együtt: bruttó 34.500.000,-Ft

Ebben az összegben az ügyvédi munkadíj és a közműcsatlakozási díjak is benne vannak.

A szolgáltatásba az alábbiak tartoznak bele:

- portaszolgálat
- nappali ellátás
- kertészeti szolgáltatás
- közösségi épület korlátlan használata

Modern, energiatakarékos műszaki megoldások

- Porotherm X-Therm Rapid falazat

- 15 cm homlokzati hőszigetelés

- 30 cm tetőszigetelés

- 3 rétegű műanyag nyílászárók

- padlóba épített infrafűtés

- inverteres hűtő-fűtő klíma

- hőszivattyús bojler

- WI-FI vezérlésű fűtőpanel

Az energiatakarékos megoldásoknak köszönhetően az otthon alacsony rezsivel fenntartható.

Miért különleges egy nyugdíjas lakópark?

A Sziget Lakóparkban található otthona a saját tulajdonában van, így birtokában lévő ingatlanát szabadon adományozhatja, vagy öröklés útján továbbadhatja.

A Sziget Lakópark nem csupán egy lakóhely, hanem egy biztonságos és támogató közösség.

Előnyök:

Hasonló élethelyzetben lévő lakóközösség
Nyugodt, csendes környezet
Biztonságos lakókörnyezet
Közösségi élet és programok lehetősége
Gondozott, rendezett környezet
Egymásra figyelő lakóközösség
Gondtalan biztonság: porta felügyelet, gondozott kert, közösségi terek használata
Akár részletre is megvásárolható, maximálisan felszerelt, kulcsrakész házak

Ez a lakópark ideális azoknak, akik szeretnének önállóan élni, de mégis biztonságban és közösségben. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393431

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Tiszaszigeten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszasziget m² ár
841 e Ft
615 e Ft -37%
Ennek az ára
Tiszasziget átlagár
34.5 M Ft m Ft
28.9 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszasziget, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

34.5 M Ft
1 szoba
42 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

128 M Ft
3 szoba
121 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.99 M Ft
1 + 2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

164.9 M Ft
5 szoba
201 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

53.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

37.5 M Ft
2 szoba
41 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

81.59 M Ft
5 szoba
96 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

45 M Ft
190 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

34.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Hódmezővásárhely
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Hódmezővásárhely

15 M Ft
60 m²
103 m²
Szeged
Eladó családi ház