Astora Art House

Eladó téglalakás
Tihany, 2. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
75 000 000 Ft75 M Ft 1 744 186 Ft/m2
2 szoba
43 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 529
Szakács Katalin
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Balatonpart ékszerdobozában, Tihanyban kínálok eladásra egy azonnal átvehető 43 m2-es lakást.
A vízparttól gyalogosan 2 percre!
A lakás még nem volt használatban.
Nappalijában kialakítható (saját ízlésre formálható) konyhával, étkezővel.
1 hálószobával, és az ezeket összekötő észak-nyugati tájolású 25 m2-es saját erkéllyel.
Fürdőszobájában elektromos bojlerrel, tusolókabinnal.
Nyílászárói 3 rétegű hőszigetelt üvegezéssel, és távirányítható árnyékolókkal.
A 15 cm-es szigetelés mellett hőszivattyúval és hűtő-fűtő klímával biztosított a lakást kellemes hőmérséklete.
Az épület 2 szintes, és szintenként 6 lakás található.
Most az utolsó lakás várja tulajdonosát.
Ne késlekedjen, mert lemarad erről a fantasztikus lehetőségről.
Befektetésnek, vagy akár saját otthonnak- nyaralónak kiváló választás.
Hívását a hét minden napján fogadom! Nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Tihanyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tihany m² ár
1744 e Ft
2693 e Ft 35%
Ennek az ára
Tihany átlagár
75 M Ft m Ft
152.8 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tihany, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Zirc
Eladó téglalakás

Zirc

52.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Tihany
Eladó téglalakás

Tihany

115.946 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Tihany
Eladó téglalakás

Tihany

119.84 M Ft
2 szoba
68 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Balatonudvari
Eladó telek

Balatonudvari

40 M Ft
1438 m²
0 m²
Márkó
Eladó családi ház

Márkó

144 M Ft
4 szoba
121 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

7125 M Ft
3.75 ha
1.5 ha
Márkó
Eladó családi ház

Márkó

144 M Ft
4 szoba
121 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

120 M Ft
4 szoba
97 m²
Tihany
Eladó téglalakás

Tihany

128.41 M Ft
1 szoba
68 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

4750 M Ft
2.5 ha
10000 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

237.5 M Ft
1250 m²
500 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Szentkirályszabadja, Zártkert
Eladó telek

Szentkirályszabadja