Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Tatabánya, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
45 900 000 Ft45.9 M Ft 918 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
1. emelet
építés éve:1977

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 528
Papp László
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladóvá vált egy Tatabánya újvárosi, első emeleti, 2 szobás, 50 m2-es felújított lakás.
Az ingatlan egy külső szigeteléssel ellátott, ténylegesen lakásonkénti hőmennyiség méréssel (nem költségmegosztós), rendelkező 4 emeletes házban található, a Fő tér közelében.
A bejárat több ponton záródó biztonsági ajtó. Az ablakok jó minőségű műanyag nyílászárók, 2 rétegű üvegezéssel, és redőnnyel.
A kellemes hőmérséklet beállítására egy hűtő-fűtő klímaberendezés is rendelkezésre áll.
A burkolatok szépek, és jó minőségűek. A konyha modern,és praktikus kialakítású, a bútor, és a benne található konyhai gépek is a vételár részét képezik.
A fürdőszoba, és a wc teljesen felújított kíváló minőségű anyagokból.
Az ingatlanhoz egy saját tárolóhelyiség használata is hozzátartozik.
A közvetlen szomszédságban óvoda, általános iskola, orvosi rendelők (ezek eléréséhez még úton sem kell átmenni), több park,és üzletek helyezkednek el.
Az ingatlan tehermentes, és azonnal költözhető. Ha hitelre van szüksége, bankfüggetlen profi pénzügyi háttérrel tudjuk intézni!
Keressen bátran akár hétvégén, vagy az esti órákban is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
918 e Ft
853 e Ft -8%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
45.9 M Ft m Ft
46.4 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
131 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Verebély László utca
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.633 M Ft
2 szoba
45 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

13.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya