Seven Pearl

Eladó téglalakás
Tatabánya, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
42 500 000 Ft42.5 M Ft 772 727 Ft/m2
2 szoba
55 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 55 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 50 129
Csercsa Elvira
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Eladó lakás Tatabányán, Dózsakert egyik legjobb, központi részén, közkedvelt, nyugodt, mégis minden szempontból praktikus elhelyezkedéssel található.

Az eladó lakás négyszintes, téglaépítésű, jó állapotú épület 4. emeletén helyezkedik el. Az eladó lakás 55 négyzetméteres alapterületű, rendkívül jó elosztásának köszönhetően tágas közlekedővel, saját kamrával és két külön nyíló szobával rendelkezik, így családoknak, pároknak és befektetőknek egyaránt ideális választás.

Az eladó lakás, amelyben a szobák meleg hangulatot árasztó fa parkettával burkoltak, a közlekedő és a konyha praktikus parkettával, míg a fürdőszoba kőburkolattal fedett.

Az eladó lakásban, minden egyes helyiségben új műanyag nyílászárok kerültek beépítésre, amelyek biztosítják a bőséges természetes fényt és a kiváló hőszigetelést.

Az eladó lakás költségmegosztóval felszereltek, ami jelentősen kedvezőbb fűtési költségeket eredményez.

Az eladó lakáshoz, tartozik egy 4 négyzetméteres, fantasztikus kilátással rendelkező erkély, ahová reggelente kiülve elfogyasztva kávénkat-teánkat máris jobban indul a napunk.

Az eladó lakás rendelkezik egy saját, 3 négyzetméteres, zárható tárolóval, amely ideális a nagyobb tárgyak biztonságos elzárására.

Az eladó lakás, amely 1/1 tulajdonjoggal rendelkezik, teljesen tehermentes, így az adásvétel gördülékenyen, gyorsan lebonyolítható.

Az eladó lakás, amely Dózsakert központi részén található, ahol minden, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatás karnyújtásnyira elérhető: kisboltok, üzletek, kórház, gyógyszertár, buszmegálló mindössze 2 perc sétára, a vasútállomás pedig 10 perc sétával megközelíthető.

Az eladó lakás, amely nemcsak otthonnak, hanem befektetésnek is remek lehetőség, hiszen a jelenlegi piaci helyzetben a kedvezményes, 3%-os kamatozású lakáshitel igénybevételére is alkalmas, továbbá bérbeadásra is kiváló, stabil hozamot biztosíthat.

Bátran ajánlom minden kedves érdeklődőnek ezt a szuper lakást, amit saját ízlésünkre alakítva álmaink otthona lehet. Beköltözve nincs más dolgunk, mint szerető családunk körében gyűjteni a csodás emlékeket.

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
773 e Ft
853 e Ft 9%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
42.5 M Ft m Ft
46.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

34.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya, Ságvári Endre lakótelep, Szent Borbála út
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

35 M Ft
1 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
1 + 2 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Verebély László utca
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Győrság
Eladó családi ház