Eladó téglalakás
Táborfalva, 4. emelet
Figyelem!
Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
6,3%-os hosszútávú éves hozam!
Kimagasló hozamot ígérő lakás Pest-megyében, Táborfalván.
A település közlekedési infrastruktúrája teljesen lefedett: vonat, busz, autópálya is a közelben. Családias zöldövezeti terület, távol a nagyváros zajától. Táborfalva Budapest és Kecskemét között szinte félúton van így mindkét városba egyszerű az ingázás.
A társasház a 2000-es években épült tégla épület, ennek megfelelően az állapota újszerű, megjelenése modern. A ház lakásain nagy része albérletként van kiadva, ezt az ingatlant is bérlők lakják jelenleg. Az átlag bérleti díj 140.000 -160.000 forint havonta.
Az ingatlan a 4. emeleten 3 szobával rendelkezik, melyek 67nm-en oszlanak meg. A szobák teljes értékűek és külön nyílnak, így nem csak családoknak lehet kiadni.
A fűtésről gáz-cirkó kazán gondoskodik, radiátoros hő leadással.
Ár: 28.450.000 forint (Otthon Start hitelre is alkalmas)
Ha csak tisztán a kiadásból származó bevételt nézzük, az ingatlan értékének emelkedését figyelmen kívül hagyva, 16 éven belüli megtérüléssel kecsegtet, változatlan bérleti díjjal számolva. Ez egy fővárosban, vagy megyeszékhelyen lévő lakás esetében közel a duplája ennek.
Egy jó befektetésnél a valódi hozam számít nem a presztízs, ebben pedig ez az ingatlan verhetetlen.
Jöjjön el, nézze meg és tegyen ajánlatot amíg még elérhető!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Táborfalva, 4. emelet