BAM Living

Eladó ikerház
Nagytarcsa, Honfoglalás utca

+ 13 kép 1/16
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 443 333 Ft/m2
2 + 2 szoba
90 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 902
Gyurcsányi Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nagytarcsán, új építésű családi házas övezetben eladó 90 m2-es újszerű, nappali plusz 3 hálószobás dupla komfortos családi ház, medencével, kamera rendszerrel, rendezett 720 m2-es telken.

Elosztás: Tágas, amerikai konyhás nappali plusz 3 hálószoba, előszoba, zuhanyzós fürdő wc-vel és kádas kürdő wc-vel.

Műszaki jellemzők: A házat 2021-ban építették téglából. Minden helyiség egységes kerámia burkolatot kapott. A padlófűtésről és a melegvízről kondenzációs kazán gondoskodik.
Minden nyílászárón redőny és szúnyogháló található.

Nem régiben a házat biztonsági kamera rendszerrel látták el.

Az elő- és oldalkert viacolorral burkolt, a hátső kert fűvel borított. A tágas hátső terasz fedett és wpc-vel burkolt.

A hátsó kerben kialakításra került egy fűthető medence és sütögető rész.

A beépített bútorok a vételár részét képezik.

Előre egyeztetett időpontban megtekinthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Nagytarcsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagytarcsa m² ár
1443 e Ft
1163 e Ft -24%
Ennek az ára
Nagytarcsa átlagár
129.9 M Ft m Ft
128.5 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagytarcsa, Honfoglalás utca

Eladó ikerházak a környékről

Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

149.9 M Ft
6 szoba
187 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
105 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba