River Life

Eladó ikerház
Nagytarcsa

+ 10 kép 1/13
184 900 000 Ft184.9 M Ft 1 650 893 Ft/m2
4 szoba
112 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Telekméret: 436 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623998216
Almási Zsuzsanna
Duna House - Budaörs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nagytarcsán, a közkedvelt és folyamatosan fejlődő Felsőrét lakóparkban eladó egy 2017-ben épült, újszerű állapotú, 112 nm-es, egyszintes ikerház, amely kiváló választás lehet családok számára vagy azoknak, akik nyugodt, modern otthont keresnek Budapest közelében.

Az ingatlan egyik legkülönlegesebb és legértékesebb része a 32 nm-es, aluminium szerkezetű, körbe üvegezett, tolóüveges fedett terasz, amely télikertként is tökéletesen használható. Ez a rendkívül világos és hangulatos tér nyáron ideális étkezőként, pihenőtérként vagy családi összejövetelek helyszíneként szolgál, így az otthon egész évben extra életteret biztosít.

A ház praktikus és kényelmes elrendezésű, tágas terekkel rendelkezik: nappali, konyha-étkező, 3 szoba, dupla komfort és külön háztartási helyiség került kialakításra, így a mindennapi élet minden igényét maximálisan kiszolgálja. A modern kialakításnak és a jó térkihasználásnak köszönhetően az ingatlan rendkívül otthonos és élhető.

A korszerű szigetelésnek, a modern gázkazánnak, valamint a hűtő-fűtő klímának köszönhetően a fenntartási költségek kedvezőek, az otthon pedig minden évszakban kellemes hőmérsékletet biztosít. A nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, ami tovább növeli a komfortérzetet.

A házhoz egy körülbelül 400 nm-es, könnyen karbantartható kert tartozik, amely tökéletes lehet gyermekek számára, kerti sütögetésekhez vagy egyszerűen a nyugodt kikapcsolódáshoz.

A környék rendezett, csendes és családbarát, a közlekedés pedig kiváló, így a főváros könnyedén és gyorsan elérhető.

Ez az igényes, modern otthon remek lehetőség azok számára, akik egy különleges hangulatú ingatlant keresnek nyugodt környezetben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

4 szobás ikerházak ára Nagytarcsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagytarcsa m² ár
1651 e Ft
1174 e Ft -41%
Ennek az ára
Nagytarcsa átlagár
184.9 M Ft m Ft
129.5 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagytarcsa

Eladó ikerházak a környékről

Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

149.9 M Ft
6 szoba
187 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa