BAM Living

Eladó téglalakás
Szolnok, 2. emelet

+ 16 kép 1/19
42 500 000 Ft42.5 M Ft 625 000 Ft/m2
3 szoba
68 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 916
SzolnOK IngatlanOK
SzolnOK ingatlanOK

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szolnok belvárosában, a Tisza- Zagyva- Kossuth tér- Színház közelében eladó egy 3 szobás, nagy loggiás, 2. emeleti téglalakás

Az eladó lakás JELLEMZŐI:
- a lakás egy 12 lakásos, földszint + 3 emeletes társasház 2. emeletén található
- a 68 nm-es lakás helyiségei: előszoba, 3 szoba (ebből az egyik az nappali), konyha, kamra, kádas fürdőszoba, külön helyiségben található illemhely, közlekedő beépített szekrényekkel és a nappaliból nyíló nagy méretű loggia
- a nappali és az egyik háló ablakai az utca felé néznek; a másik háló és a konyha ablaka a lépcsőház felé
- a fürdőszoba, WC, konyha felújításon esett át, a többi helyiségben még a régi burkolatok vannak
- eredeti külső és belső fa nyílászárók
- gáz konvektoros fűtés
- a lakáshoz tartozik egy saját használatú tároló a padlástérben

IRÁNY ÁR: 42.500.000,- Ft
közös költség: 20.400,- Ft

A közelben bevásárlási,- étkezési lehetőség, cukrászda, pékség, kávéház, pizzéria, étterem, mindenféle üzlet,- és szolgáltatás, a múzeum, a könyvtár, a gyönyörű Színház, a mutatós Kossuth tér, a pihentető rózsakert és a Tisza-, és Zagyvaparti sétány...

Amennyiben ez az igazán nagyszerű helyen lévő, jó elrendezésű lakás felkeltette érdeklődését - örömmel fogadom hívását a hét bármely napján.

SzolnOK IngatlanOK - Csendes Lujza - Ingatlan eladás, kiadás szívvel, mosollyal.

0630 916 1054- www.szolnokingatlanok.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
625 e Ft
922 e Ft 32%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
42.5 M Ft m Ft
70.2 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

29.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

58.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

65.55 M Ft
2 szoba
69 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59 M Ft
5 szoba
144 m²
Szolnok, Kamaraváros, Szapáry utca
Eladó téglalakás

Szolnok

57.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

25.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Szolnok
Eladó téglalakás