Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szolnok, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
32 000 000 Ft32 M Ft 507 937 Ft/m2
2 szoba
63 m²
1. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 529
Bognárné Menyhárt Tünde
Én vagyok az irodavezető

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálok Szolnokon, a Pletykafaluban, a Kuruc utcában, egy ELŐKERTES, 2 szobás sorházi lakást, saját kerttel és garázzsal!

Az ingatlan jellemzői:
- a lakóház 1975-ben épült, beton alapon, tégla falazattal, beton födémmel
- 2016-ban a teljes tetőszerkezet cserélve lett (fa szerkezet + fólia + cserép)
- 2016-ban nemesvakolat került a külső falazatra
- a hozzá tartozó telekrész körbe van kerítve, fúrt kút található az udvaron
- nem osztatlan közös tulajdon rész, külön helyrajzi számmal rendelkezik
- jelenleg 2 szoba, előszoba, konyha+étkező, fürdőszoba, WC, tároló, lépcsőfeljáró lett kialakítva, amelynek hasznos alapterülete 63 m2
- a tetőtér rész beépíthető, így további 35 m2 hasznos alapterület kialakítható
- a fűtésről patrapetek gondoskodnak
- a melegvízről gázos vízmelegítő
- a nyílászárók építéskoriak
- a villanyvezeték építéskori
- a vízvezeték rendszer építéskori
- csatornarendszerre rákötve, összközműves
- tehermentes
- közepes állapotú ingatlan
- külön megvásárolható hozzá egy 18 m2-es szerelőaknás, tégla építésű garázs (6,2 Mill Ft irányáron)
- pár perc sétára található a bolt, buszmegálló
- rendezett környezet, jó szomszédok!

Irányár: 32.000.000,- Ft
Jöjjön el, nézze meg, keressen bizalommal!

A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
508 e Ft
891 e Ft 43%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
32 M Ft m Ft
45.8 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

61.9 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szajol
Eladó téglalakás

Szajol

23.99 M Ft
54 m²
54 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59 M Ft
5 szoba
144 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

58.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

32.9 M Ft
2 szoba
61 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

65.55 M Ft
2 szoba
69 m²
Jászapáti
Eladó téglalakás

Jászapáti

19.999 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

29.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

24.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

210 M Ft
10 szoba
380 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok, Kamaraváros, Szapáry utca
Eladó téglalakás

Szolnok

57.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

59.8 M Ft
3 szoba
72 m²
Abádszalók
Eladó téglalakás

Abádszalók

55.186 M Ft
2 szoba
0 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

63.5 M Ft