Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szolnok

102 350 000 Ft102.35 M Ft 1 150 000 Ft/m2
4 szoba
89 m²

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kézér Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy új építésű, belvárosi, lakást.

Néhány lényeges jellemző:

- a lakás 2026 II. negyedévében költözhető
- új építésű
- a belvárosban, mégis csendes környezetben
- az épület 2 db lifttel ellátott
- a lakáshoz garázs és tároló vásárolható
- az épület 60 cm-s falazattal épült
- a külső homlokzat 15 cm szigeteléssel ellátott
- az ablakok 3 rétegű üvegezéssel készültek
- a hálószobákon rádió távirányítású redőnyök
- a leggazdaságosabb ház-központi kazánnal táplált padló fűtés
- meleg víz ellátást villanybojler biztosítja
- a légkondicionálás beépítése előkészítve (amennyiben extra hűtési igény van)
- a nappali-konyha-étkező hatalmas ablakain  rádió távirányítású zsaluziák biztosítanak árnyékot és optikai zárást

- a páraelszívás minden vizes helyiségben és a konyharészben kiépítve

 Amennyiben a fenti 155806519 -s azonosító számú eladó lakás, vagy bármely kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!
/A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek.
Irodánk teljes körű szolgáltatással áll ügyfelei rendelkezésére: hitelügyintézés, ügyvédi szolgáltatás, ingatlan értékbecslés, energetikai tanúsítvány készítése.
CasaNetWork - Ingatlanban otthon vagyunk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1150 e Ft
1011 e Ft -14%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
102.35 M Ft m Ft
88.2 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó téglalakások a környékről

Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

65.55 M Ft
2 szoba
69 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Alattyán
Eladó téglalakás

Alattyán

9.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Abádszalók
Eladó téglalakás

Abádszalók

42.342 M Ft
2 szoba
0 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

24.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Kisújszállás
Eladó téglalakás

Kisújszállás

31 M Ft
2 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59 M Ft
5 szoba
144 m²
Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Jászladány
Eladó téglalakás

Jászladány

24.9 M Ft
3 szoba
128 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59.9 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

32 M Ft
2 szoba
63 m²
Szolnok, Kamaraváros, Szapáry utca
Eladó téglalakás

Szolnok

57.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

63.5 M Ft
4 szoba
64 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

84.068 M Ft
4 szoba
0 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

61.9 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászberény
Eladó téglalakás