Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Sárvár, Tetőtér

+ 6 kép 1/9
14 900 000 Ft14.9 M Ft 496 667 Ft/m2
1 szoba
30 m²
Tetőtér
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 321
Tóth István
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Sárvár belvárosában eladó ez a nt. 30 nm-es, 1 szobás, első emeleti, tetőtéri lakás.
A lakásban használható állapotú fürdőszoba, konyha van egy tágas étkezővel, mely igény esetén félszobává is alakítható. A lakás igény esetén egy galériaszinttel bővíthető lenne 3,5M-es belmagasságig, a jelenlegi álmennyezet elbontásával/átépítésével.
Az elhelyezkedése miatt nagyon jó befektetési lehetőség!
A közművek (víz, villany, gázfűtés) jelenleg egy mérőn vannak az alatta lévő ingatlannal, ezért azok külön választása lenne feladat, egyébként akár jelenlegi állapotában is kiadható. A lakás még üzlethelyiségként van nyilvántartva, de átminősíttethető.
A lakás mellett egy nt. 50nm-es, szintén üzlethelyiségként nyilvántartott, de lakássá alakítható, egy légterű ingatlan is eladó, 12,5M Ft-os irányáron. A kettő együtt 24,9M-ért megvásárolható.

Hívjon, nézzük meg!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Sárváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárvár m² ár
497 e Ft
864 e Ft 43%
Ennek az ára
Sárvár átlagár
14.9 M Ft m Ft
37.7 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sárvár, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

36.708 M Ft
1 szoba
35 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

52.2 M Ft
1 szoba
46 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Sárvár, Belváros
Eladó téglalakás

Sárvár

58.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

12.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

25.99 M Ft
2 szoba
110 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

49.9 M Ft
1 szoba
66 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Sárvár, Árpád utca 17
Eladó téglalakás

Sárvár

56.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

70.741 M Ft
2 szoba
68 m²
Sárvár, Krisztina lakópark
Eladó téglalakás

Sárvár

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

51.521 M Ft
1 szoba
45 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

88.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft