Astora Art House

Eladó téglalakás
Kőszeg, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
69 900 000 Ft69.9 M Ft 776 667 Ft/m2
3 szoba
90 m²
1. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Éva
Otthon Centrum - Kőszeg

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kőszeg belvárosában, a Rákóczi Ferenc utcában található ez a prémium kivitelezésű, exkluzív lakás, amely ideális befektetési lehetőségnek számít. Az ingatlan egy 90 nm-es, nagy belmagasságú, tágas nappalival és két hálószobával rendelkezik, így ideális választás lehet egy kis család vagy egy páros számára. Az ingatlan állapota kiváló, és az elektromos (infra) fűtésnek köszönhetően rendkívül gazdaságos. Az ingatlanban beépített bútorok és szekrények találhatóak, valamint LED hangulatvilágítás és integrált szúnyogháló is rendelkezésre áll. A motoros redőnyök tovább növelik az ingatlan biztonságát, amelyet riasztórendszer is védelmez. A környék ellátottsága kiváló, és a közlekedési lehetőségek is kitűnőek. A lakás belvárosi elhelyezkedése miatt a fontosabb intézmények, boltok és szolgáltatások könnyen elérhetőek. A közlekedési lehetőségek széles skáláját kínálják, így az autóval közlekedőknek sem okoz gondot az ingatlan elérhetősége. Az ingatlan környéke biztonságos és csendes, így békés és kellemes környezetet biztosít a lakóknak. Az ingatlan tehermentes, így az új tulajdonosok azonnal birtokba vehetik. Ha Ön befektető, akkor ez a lakás ideális választás lehet Önnek. A központi elhelyezkedés és a környék előnyös adottságai miatt az ingatlan könnyen kiadható, így hosszú távon is biztos bevételt jelenthet. Ha további információra van szüksége az ingatlannal kapcsolatban, vagy kérdése van az eladással kapcsolatban, keressen minket bizalommal. Ügyfélszolgálatunk mindig készen áll arra, hogy segítsen Önnek.
Energetikai tanúsítvány beszerzése folyamatban van!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Kőszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kőszeg m² ár
777 e Ft
757 e Ft -3%
Ennek az ára
Kőszeg átlagár
69.9 M Ft m Ft
50.9 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kőszeg, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

29.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

27.99 M Ft
4 szoba
155 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Kőszeg, Kőszeg belvárosának a szívében hangulatos lakás kedvező áron eladó
Eladó téglalakás

Kőszeg

42 M Ft
2 szoba
70 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

39.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

33.5 M Ft
1 szoba
29 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

54.9 M Ft
1 szoba
0 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

51.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Kőszeg, Rákóczi Ferenc utca
Eladó téglalakás

Kőszeg

26 M Ft
2 szoba
64 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

49.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

47.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca