Seven Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 16 kép 1/19
59 900 000 Ft59.9 M Ft 981 967 Ft/m2
2 + 1 szoba
61 m²
földszint
építés éve:1976

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999172
Barkó-Tardi Éva
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs-Kertváros csendes részén, egy újonnan és teljes körűen felújított magasföldszinti lakás eladó.
Az ingatlan paraméterei:
- négyemeletes társasház
- alagútzsalús
- 61 nm-es,
- 3 szobás
- észak - déli tájolású, világos napfényes
- dupla klímás
- erkélyes
- távfűtés egyedi mérővel
- frissen felújított
- új villanyvezetékek, teljesítménybővítés 32A-ra
- új vízvezetékek,
- új külső-belső nyílászárók
- új biztonsági bejárati ajtó
- új hideg-meleg burkolatok
- új fürdőszoba és wc
- új, gépesített konyhabútor sütő, főzőlap, elszívó, mosogatógéppel
- két új hűtő, fűtő klíma
- földszint

Kérdés van? Hívjon! Személyesen is megtekintené az ingatlant? Keressen bizalommal és már mutatom is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
982 e Ft
1092 e Ft 10%
Ennek az ára
Pécs átlagár
59.9 M Ft m Ft
80.4 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

90 M Ft
3 szoba
100 m²