Seven Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, 1. emelet

1/2
53 000 000 Ft53 M Ft 1 232 558 Ft/m2
1 szoba
43 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 373
Kincses Alfa Kft
Kincses Alfa Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécsett, Nagypostavölgyben, a Kincses Tesco mellett.
Az 58-as úton az autópálya felé haladva Kertvárossal átellenes oldalon. 2022 óta épülő lakópark 4. ütemben 15 lakás társasházban lakások eladók. Nagyon szép panoráma a szobákból és az erkélyről! A piacon jelenlevő legmodernebb építészeti rendszer, YTONG Lambda 37,5 N+F falazat, korszerű nyílászárók, hőszivattyús fűtés. Az energiafogyasztás mérése lakásonként egyedi mérőórákkal történik.

Kérésre részletes műszaki leírást is tudok küldeni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 04. 08.

1 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1233 e Ft
1130 e Ft -9%
Ennek az ára
Pécs átlagár
53 M Ft m Ft
37.2 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Mihályháza
Eladó családi ház