Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
35 000 000 Ft35 M Ft 686 275 Ft/m2
1 + 2 szoba
51 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza kedvelt részén, a Vasvári Pál utcán kedvező áron kínálok megvételre egy téglaépítésű társasházban található, jó elosztású, 51 nm-es, 1+2 szobás lakást.

Az ingatlan ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak, családoknak, valamint befektetési célra is kiváló lehetőség.

- saját és közös tároló

A lakásban három külön nyíló szoba, konyha, fürdőszoba-WC vel, egy nyitott kamrarész és egy közlekedő található.

A lakás elhelyezkedése kiváló, a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható, a tömegközlekedés pedig könnyen elérhető.

További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal. Azonosító:3157

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
686 e Ft
872 e Ft 21%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
35 M Ft m Ft
61.4 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²