Avico Greentop

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
86 469 500 Ft86.47 M Ft 1 253 181 Ft/m2
2 + 1 szoba
69 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 278
Ivánku Szabina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza belvárosában eladó egy exkluzív, luxus kivitelezésű lakás!

Modern stílus, prémium anyaghasználat és kiváló elhelyezkedés jellemzi ezt az igényesen kialakított, 57,60 m²-es ingatlant Nyíregyháza szívében. A lakás minden részletében a kényelmet és az eleganciát képviseli, így tökéletes választás saját otthonnak vagy befektetésnek is.

Az ingatlan helyiségei:

tágas és világos nappali (17,57 m²)
modern konyha-étkező (6,47 m²)
kényelmes hálószoba (9,22 m²)
külön gardrób (2,70 m²)
elegáns fürdőszoba (6,15 m²)
külön WC
praktikus szélfogó
nagy méretű loggia (9,42 m²)
A lakás prémium burkolatokkal készül:

kerámia burkolat a közösségi terekben,
laminált padló a hálószobában és gardróbban,
fagyálló kerámia a loggián.
A modern alaprajz, a kiváló fényviszonyok és a belvárosi elhelyezkedés egy igazán különleges otthont kínál új tulajdonosának.

Eladási ár: 68.757.000 Ft

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
1253 e Ft
839 e Ft -49%
872 e Ft -44%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
86.47 M Ft m Ft
63.7 m Ft -36%
61.4 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás