Oasis Residence

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
52 300 000 Ft52.3 M Ft 1 005 769 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815001
Vass István
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza belvárosának csendes utcájában, rutinos, komoly referenciákkal rendelkező beruházótól, magas műszaki tartalommal épülő, 6 lakásos társasházban lévő, 2.emeleti, 52 nm-es, nappali+1 szobás lakás, 9 nm-es erkéllyel eladó. A társasház téglaépítésű, szigetelt, műanyag nyílászárós, klimatizált, hőszivattyús fűtésrendszeres, zárt udvaros!
A társasházban további 44-52 nm közötti nappali+1 szobás lakások, valamint 1 db irodahelyiség is elérhetők.

Az ingatlan várhatóan 2026 őszén kerül átadásra.

A Társasház Jellemzői:
- Téglaépítésű, szigetelt
- Műanyag nyílászárók
- Hőszivattyús fűtésrendszer
- Zárt udvaros kialakítás
- Klíma

Gépkocsitárolás:
A gépjárművek tárolására a földszinten kialakításra kerülő nyíltszíni gépkocsibeállóban és garázsban lesz lehetőség. A garázsok 9 MFt, a gépkocsibeállók 2,5 MFt vételárért vásárolhatók meg.

Elhelyezkedés:
Kitűnő elhelyezkedésének köszönhetően nem csak saját otthonnak remek választás, hanem befektetésnek is kiváló.

- Az energiatakarékosság előtérbe helyezésével történt:
- korszerű, prémium anyagok használata
- BB energetikai besorolású
- PTH 30-as tégla falazat 20 cm homlokzatszigeteléssel
- 30 cm födémszigetelés
- 10 cm padlószigetelés
- Monolit vasbeton alap
- 3 rétegű, gázzal töltött üvegezésű, fokozottan hőszigetelt, külső műanyag nyílászárók
- A beruházás keretein belül levegős hőszivattyús fűtésrendszer kiépítésével valósul meg.
- Melegvíz: energiatakarékos villanybojler.
- Padlófűtés

Személyre szabhatóság:
A belső burkolatok, nyílászárók, fürdő és WC szaniterek választhatók, igény szerint, előzetes egyeztetést követően.
Az alaprajz és a homlokzati látványtervek, az építési engedéllyel rendelkező projekt tervei alapján készültek, a belső elrendezés, előzetes egyeztetés alapján a műszaki lehetőségek függvényében saját igény szerint személyre szabható, módosítható.

Kezdés és Átadás:
- Kezdés: 2025 ősz
- Átadás: 2026 ősz

Ár:
- Az ár kulcsrakész átadással értendő, konyhabútor és lámpatestek nélkül

Finanszírozási Segítség:
Független pénzügyi szakértőink ingyenesen és sorban állás nélkül segítenek Önnek a legjobb hitel- és támogatási konstrukciók megtalálásában. Hitelfelvétellel kapcsolatban ingatlantól függetlenül állunk leendő ügyfeleink rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1006 e Ft
892 e Ft -13%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
52.3 M Ft m Ft
49.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft