Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
31 000 000 Ft31 M Ft 861 111 Ft/m2
1 szoba
36 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 468
Kissné Orosz Ildikó Krisztina
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában!

Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emeleti, téglaépítésű lakás.

Az ingatlan elrendezése: 1 szoba, konyha, kamra, fürdőszoba és közlekedő, valamint tartozik hozzá egy 2 nm-es erkély is.
A lakáshoz saját használatú tároló is jár.

Felújítások: a lakásban új, műanyag nyílászárók lettek beépítve, a falak szigeteltek és hangszigeteltek, így rendkívül kedvező a rezsije. A fűtést gázkonvektor biztosítja, melynek havi költsége mindössze kb. 4.000 Ft.

A környék infrastruktúrája kiváló: buszmegálló 100 méterre, iskola és óvoda 5 perc sétára található.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

1 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
861 e Ft
1041 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
31 M Ft m Ft
43.8 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás