BAM Living

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
52 900 000 Ft52.9 M Ft 961 818 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:1971

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, Hímesben, 1.emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, tégla építésű zárt udvaros társasházban garázzsal együtt eladó!A lakás jellemzői:

Egyedi gázfűtéses - szabályozható, költséghatékony.
Felújított állapotú - elektromos áram- és vízvezetékeket cserélték,
Műanyag nyílászárók,
Járólap és parketta burkolatú,
Tehermentes- Gyors ügyintézés lehetséges.

Az ingatlanhoz tartozik egy 14,5 nm-es, külön helyrajzi számon lévő garázs is, amely árammal és szerelőaknával rendelkezik.
Energetikai besorolás: FF.
Elhelyezkedése és adottságai miatt Befektetési célra vagy Saját otthonnak is egyaránt kiváló választás!Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 70212Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
962 e Ft
894 e Ft -8%
880 e Ft -9%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
52.9 M Ft m Ft
51.5 m Ft -3%
57.7 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás