Seven Pearl

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
69 990 000 Ft69.99 M Ft 933 200 Ft/m2
3 szoba
75 m²
1. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 555
Balansz Ingatlanstúdió
Balansz Ingatlanstúdió

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Nyíregyháza abszolút belvárosában egy 2004-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társasházi lakás.

Az ingatlan liftes házban található, tágas terek jellemzik.

A lakás K-D fekvésű, így rendkívül világos.

Főbb paraméterek:
• Alapterület: 75 m² + fedett erkély.
• Elosztás: Nappali + konyha + étkező egy légtérben, 2 különnyíló hálószoba, fürdőszoba és külön WC.
• Műszaki tartalom: Egyedi gázfűtés, műanyag nyílászárók, alacsony fenntartási költség.
• Extrák: Liftes társasház, fiatal építés.

Parkolás:
A vételár tartalmazza a teremgarázs beállót is, ami a belvárosban kiemelkedő előnyt és biztonságot jelent.

Az ingatlan tehermentes és azonnal birtokba vehető!

Vevő ügyfeleink számára a közvetítés díjtalan.

Irodánkban szakszerű, ingyenes hitelügyintézést biztosítunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
933 e Ft
879 e Ft -6%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
69.99 M Ft m Ft
62.4 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

19.5 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza