City Pearl

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
56 900 000 Ft56.9 M Ft 685 542 Ft/m2
3 szoba
83 m²
2. emelet
építés éve:1996

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 327
Tokodi Ildikó
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza közkedvelt Ságvári kertvárosi részén eladó egy tágas, jó állapotú, 83 négyzetméteres lakás egy kis lakóközösségű, tégla építésű társasház második emeletén.Világos, jól élhető terek kialakítása és a három külön nyíló szoba, amelyek kényelmes otthont biztosítanak akár családok számára is.
Az ingatlan műszaki állapota folyamatosan karbantartott. Néhány éve új, modern kondenzációs gázkazán került beépítésre, valamint a radiátorok is cserélve lettek, így a fűtés gazdaságos és hatékony. A lakás fa, hőszigetelt nyílászárókkal rendelkezik, a tetőtéri ablakok szintén korszerűek, ami hozzájárul a kellemes hőérzethez és az alacsony rezsiköltséghez. A meleg vizet új bojler biztosítja.
A lakás költözhető állapotú, az új tulajdonos akár rövid időn belül birtokba is veheti. A konyha beépített bútorral és tűzhellyel felszerelt, amely a vételár részét képezi. Az elrendezés praktikus, a tágas helyiségek könnyen berendezhetők.
A ház mellett kialakított parkolási lehetőség áll rendelkezésre. A környék kertvárosias, csendes, ugyanakkor a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők. Energetikai besorolása: EDAz ingatlan azonosítója: 100004Érdeklődni: +36303275386

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
686 e Ft
879 e Ft 22%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
56.9 M Ft m Ft
62.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza