River Life

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, földszint

+ 6 kép 1/9
48 000 000 Ft48 M Ft 842 105 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, Belvárosban, Kossuth utcában, Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes, Földszinti, 57 nm-es lakás szigetelt, liftes társasházban eladó!

A lakás jellemzői:

Mért távfűtéses - szabályozható, költséghatékony,
Járólap és Laminált padló burkolatú,
Műanyag nyílászárók,
Tehermentes- Gyors ügyintézés lehetséges.
Erkélyes – kellemes kávézós reggelekhez vagy esti pihenéshez

Energetikai besorolás: DD.

Elhelyezkedése és adottságai miatt Befektetési célra vagy Saját otthonnak is egyaránt kiváló választás!
Jól megközelíthető részen található,- mindenhez közel, üzletek, iskola, óvoda, tömegközlekedés...

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 69859Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
842 e Ft
889 e Ft 5%
892 e Ft 6%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
48 M Ft m Ft
55.7 m Ft 14%
48.9 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás