Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
93 000 000 Ft93 M Ft 1 081 395 Ft/m2
4 szoba
86 m²
1. emelet
építés éve:1987

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 922
Pápai Béla
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, a csendes és rendezett Csipke utcában, eladásra kínálunk egy 115/86 m²-es, 1. emeleti, 4 szoba nappalis belső szintes kiváló elosztású, téglaépítésű társasházi lakást.A lakás jellemzői
Egyedi belső kialakítású, világos, napfényes lakás
Járólap és laminált parketta burkolatok
Műanyag nyílászárók, redőnnyel
2 db klímaberendezés
Egyedi gázfűtés
Erkély a kellemes pihenéshez
2 állásos garázs tartozik az ingatlanhoz
Parkosított, közös pihenőkert a ház mögött
Téglaépítésű, rendezett társasház, jó lakóközösség
 Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű, közelben iskola, óvoda, bolt, buszmegálló is található – ideális választás gyermekes családoknak is.
Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.Az ingatlan azonosítója: 98351Érdeklődni: +36209222558

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1081 e Ft
760 e Ft -42%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
93 M Ft m Ft
74.6 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza