Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
57 800 000 Ft57.8 M Ft 1 179 592 Ft/m2
2 szoba
49 m²
2. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 634
Tóth Ottilia
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, kétszintes otthon – azonnal költözhető, igényes lakás teremgarázzsal!
Eladásra kínálunk egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, 49,6 nm-es, kétszintes lakást, amely ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is.
A lakás világos, napfényes, barátságos hangulatú, praktikus elrendezésének köszönhetően minden négyzetmétere jól kihasznált. A két szint kényelmes életteret biztosít, otthonos és élhető terekkel.
Főbb jellemzők:
2005-ben épült társasház
2 szintes kialakítás
49,6 nm lakótér
Saját gázkazános fűtés
Igényes, megkímélt állapot
Azonnal költözhető
Teremgarázs beálló tartozik hozzá
A lakás meleg, otthonos atmoszférája és napfényes terei igazán kellemes életteret biztosítanak a mindennapokra.
Irányár: 57,8 millió Ft
Ha egy szerethető, jó hangulatú otthont keres, amelybe akár azonnal be is költözhet, érdemes megnézni. Várom megkeresését bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1180 e Ft
1035 e Ft -14%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
57.8 M Ft m Ft
50.2 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

52.99 M Ft
4 szoba
78 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76 M Ft
4 szoba
75 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

43.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

38 M Ft
2 szoba
72 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

97.9 M Ft
3 szoba
106 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

53 M Ft
3 szoba
100 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

74.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
135 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

78.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba