Astora Art House

Eladó téglalakás
Miskolc, félemelet

+ 13 kép 1/16
17 800 000 Ft17.8 M Ft 468 421 Ft/m2
2 szoba
38 m²
félemelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: félemelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Tordai Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nagyszerű árban eladó egy másfél szobás, 38 m2-es lakás a Torontáli utcában! Azon vevőknek ajánlom, akik nem kompromisszumot, hanem saját elképzeléseik megvalósítását keresik.

Jellemzők:

- 4 szintes TÉGLA épület
- MAGASFÖLDSZINTI LAKÁS
- K-i tájolás
- Az elkezdett felújítás során a víz- és villanyvezetékek ki lettek cserélve
- A nagyobb helyiségben amerikai konyhás nappali alakítható ki
- Jelenlegi burkolatok: eredeti járólap, parketta
- Eredeti fa nyílászárók és bejárati ajtó
- Az ablakok redőnnyel ellátottak
- Saját tároló a pincerészben
- Lépcsőházi kamera
- Közös költség: 6000 Ft/hó
- Parkolás a társasház előtt ingyenes
- TEHERMENTES, rendezett tulajdoni viszonyok
- A teljes vételár kifizetése után azonnal birtokba vehető

A lakásban a felújítás elindult, de időhiány miatt a tulajdonos nem fejezi be, így Ön döntheti el a végső stílust.
Jöjjön el, tegyen ajánlatot mielőbb!

Igény esetén korrekt és gyors ügyvédi háttérrel biztosítjuk az adásvételt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
468 e Ft
767 e Ft 39%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
17.8 M Ft m Ft
55.2 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, félemelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás